Przykłady wykonanych zleceń
W trakcie dotychczasowej współpracy z wieloma partnerami opracowaliśmy szereg logotypów, ulotek, broszur, książeczek do kolorowania, gier planszowych, puzzli itp. Pragniemy przedstawić Państwu niektóre z nich, jako inspirację do zrealizowania podobnych projektów na własnym „podwórku”. Mamy nadzieję, że będziemy mogli pomóc Państwu w ich realizacji, łącząc naszą wiedzę i doświadczenie, z przystępną formą graficzną opracowań.
Ulotki
A oto przykładowe opracowane przez nas ulotki,
których tematyka dotyczyła:
- segregacji odpadów,
- oszczędzania wody,
- oszczędzania energii elektrycznej i cieplnej,
- ochrony przyrody,
- zasad legalnego wycinania i pielęgnacji drzew,
- pomników przyrody,
- obowiązków właścicieli zwierząt domowych,
- obowiązków mieszkańców miast i wsi,
- zasad usuwania azbestu,
- szkodliwości palenia śmieci.
Broszury
Opracowujemy merytorycznie i graficznie broszury informacyjne dotyczące utrzymania czystości i porządku na terenie miast i gmin. Poniżej przedstawiamy widoki kilku stron z broszur opracowanych dla Gminy Mielno, Miasta Kołobrzeg i Celowego Związku GMin CZG-12.

Albumy przyrodnicze
Mieliśmy przyjemniość opracować album przyrodniczy o Gminie Sianów pt.: „Wiele uroków sianowskich widoków”. Poniżej przedstawiamy przykładowy efekt naszych starań. Zdjęcia: Waldemar Kosowski, Jerzy Klonowski i Piotr Kłobuch.

Gry planszowe
Tworzymy gry planszowe o tematyce ekologicznej.
Poniżej pokazano grę pt. „Radew - energia życia”
wykonaną na zlecenie Starostwa Powiatowego
w Koszalinie.

„Zachodniopomorskie w trosce o środowisko naturalne”
Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie opracowaliśmy szereg wydawnictw dotyczących segregacji odpadów, energii odnawialnej, oszczędzania wody i energii elektrycznej oraz nawyków ekologicznych. Były to puzzle, gra planszowa, kolorowanka i książeczka edukacyjna.

Plakaty
Poniżej prezentujemy dwa opracowane przez nas plakaty. Pierwszy z nich to plakat wykonany na zlecenie Starostwa Powiatowego w Koszalinie z okazji ogólnopolskiej inauguracji akcji Sprzątanie Świata 2009. Drugi promował imprezy odbywające się w ramach akcji „Zielony Kołobreg” zorganizowanej przez Urząd Miasta Kołobrzeg.

Znaki graficzne - logotypy
A oto niektóre z wykonanych przez nas znaków graficznych.

Na zlecenie portalu edukacji ekologicznej zielonalekcja.pl stworzyliśmy postać „Zielniaka” uczącego zachowań proekologicznych.Na zlecenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Grodziku Mazowieckim opracowaliśmy postać „Zwikusia”.

Polityka prywatności |